Araç Muayene ve Randevu

Araç muayene randevu alma hizmeti olarak firmamızla Türkiye genelindeki, Araç Muayene istasyonlarına, güncel bilgilerle ve profesyonel ekibimizle teknik bir şekilde randevu ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz...

Devamını Oku...

Randevu Sistemi

Sitemimizde, randevulu hizmet veren istasyonlar, randevusuz hizmet veren istasyonlar ve iki koşulu sağlayan istasyonlar vardır. Randevulu hizmet veren istasyonların amacı; zaman kaybını aza indirerek araç muayene hizmetini yapmaktır.

Devamını Oku..

Çalışma Sistemimiz

Randevu başvuru formunu hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikalarımızı okuyarak, doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup gönderdiğinizde yetkili personellerimiz sizi kısa bir süre içerisinde aranacaksınız.

Devamını Oku...

Buradasınız: Anasayfa

Periyodlar 1

Araç Muayene Periyodları: Hususi (binek) otomobiller ve bu sınıfta yer alan araçların her türlü römorkları, ilk üç yaş ve sonrası her iki yılda bir muayene edilmelidir...

Devamını Oku..

Periyodlar 2

Resmi otomobiller ve bu sınıfta yer alan araçların her türlü römorkları, ilk üç yaş ve sonrası her iki yılda bir muayene edilmelidir. Lastik tekerlekli traktörler her üç yılda bir muayene edilmelidir..

Devamını Oku...

Periyodlar 3

İki veya üç tekerlekli araçlar ve bu araçların her türlü römorkları, ilk üç yaş ve sonrası her iki yılda bir muayene edilmelidir. Diğer bütün motorlu araçlar ilk bir yaş ve sonrası yılda bir muayene edilmelidir.

Devamını Oku...

Sitemize Hoşgeldiniz

 • Sitemiz zaman kaybınızı en aza indirerek araç muayene hizmetinizi kolaylıkla yapmanızı sağlamak için kurulmuştur.
 • Sitemizde Türkiye'deki tüm araç muayene istasyonlarının bilgilerini bulabilirsiniz.
 • Randevu başvuru formunu hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikalarımızı okuyarak, doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup gönderdiğinizde yetkili personellerimiz sizi kısa bir süre içerisinde arayacaktır.
 • Personellerimiz sizi aradığı zaman, bilgi sorma ve bilgi alma isteğinize göre 3 ile 7 dakika arasında, sizin istemiş olduğunuz istasyona tarihe ve saate istasyonun uygunluğunu kontrol ederek rezervasyon kaydınızı oluşturacaktır.
 • Böylelikle randevu alıp istasyona gittiğinizde sıra beklemeden aracınızı muayenesini yaptırabilirsiniz.

Online Randevu Başvurusu İçin Tıklayınız

Araç Muayene Sorgulaması Yapabilirsiniz

 • Sitemizden araç muayene sorgulaması da yapabilirsiniz.
 • Böylelikle aracınızın muayene durumunu öğrenebilir ve sitemizdeki bilgilerden size uygun olan istasyona bizim aracılığımızla randevu kaydı yapabilirsiniz..
 • Amacımız, araç muayene öncesi, sizlere kapsamlı ve detaylı ön bilgiler sunarak, istemiş olduğunuz istasyonlara randevunuzu almaktır.

Online Muayene Sorgulaması için Tıklayınız

Ziyaretçi Sayacı

182140
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
243
3595
9677
32829
182140

IP Adresiniz: 54.234.7.161
Bugün:

Kimler Sitede

9 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Hizmet Şartlarımız

 • Araç Muayenesi Randevu, istemiş olduğunuz plakaya alınmaktadır. (Kişi adına alınmamaktadır) Araç plakasının ve belge seri numarasının doğruluğundan emin olunuz.

Diğer Hizmet Şartları İçin Tıklayınız

Gizlilik Politikamız

 • Arac Muayene Randevu Alma Hizmeti, kullanıcıların ilettikleri kişisel bilgilerini, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere kesinlikle açıklamayacaktır.

Diğer Gizlilik Politikamız İçin Tıklayınız

İade İşlemleri

 • Almak istediğiniz hizmeti iptal etmek istediğinizde uyulması gerekli ana kural aldığınız hizmetin istediğiniz tarihe veya istediğiniz istasyona uymaması durumudur.

Diğer İade Şartlarımız İçin Tıklayınız